top of page

Co jsou zásady ochrany osobních údajů?

Zásady ochrany osobních údajů jsou prohlášení, které odhaluje některé nebo všechny způsoby, jak webová stránka shromažďuje, používá, zveřejňuje a spravuje data svých návštěvníků a zákazníků. Splňuje zákonný požadavek na ochranu soukromí návštěvníka nebo klienta.

Jaký typ informací shromažďujeme?

 

Přijímáme, shromažďujeme a uchováváme veškeré informace, které zadáte na naše webové stránky nebo nám poskytnete jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení vašeho počítače k ​​internetu; přihlásit se; emailová adresa; informace o počítači a připojení a historii nákupů. Můžeme používat softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv na určitých stránkách, informací o interakci se stránkou a metod používaných k procházení ze stránky. Shromažďujeme také osobní údaje (včetně jména, e-mailu, komunikace), komentáře, zpětná vazba, recenze produktů, doporučení a osobní profil.

Jak shromažďujeme informace?

Když na našem webu provádíte rezervaci, jako součást procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro výše uvedené konkrétní důvody.

Proč shromažďujeme takové osobní údaje?

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

  1. Poskytovat a provozovat Služby;

  2. poskytovat našim uživatelům nepřetržitou zákaznickou podporu a technickou podporu;

  3. Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele s obecnými nebo personalizovanými upozorněními a propagačními zprávami týkajícími se služeb;

  4. K vytváření agregovaných statistických údajů a dalších agregovaných a/nebo odvozených neosobních informací, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb; 

  5. Abychom dodrželi všechny platné zákony a předpisy.

Jak ukládáme, používáme, sdílíme a zveřejňujeme osobní údaje návštěvníků našich stránek?

Naše společnost je hostována na platformě Wix.com. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje prodávat vám naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště Wix.com, databází a obecných aplikací Wix.com. Ukládají vaše data na zabezpečených serverech za firewallem.  

 

Všechny přímé platební brány nabízené Wix.com a používané naší společností dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak je spravováno PCI Security Standards Council, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné nakládání s informacemi o kreditních kartách naším obchodem a jeho poskytovateli služeb.

Jak komunikujeme s návštěvníky našeho webu?

Můžeme vás kontaktovat, abychom vás informovali o vašem účtu, abychom vyřešili problémy s vaším účtem, vyřešili spor, vybírali poplatky nebo dlužné peníze, abychom se dotazovali na vaše názory prostřednictvím průzkumů nebo dotazníků, abychom vám mohli zasílat aktualizace o naší společnosti nebo pokud je to jinak nutné. abychom vás kontaktovali za účelem vymáhání naší uživatelské smlouvy, platných národních zákonů a jakékoli smlouvy, kterou s vámi můžeme mít. Pro tyto účely vás můžeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, textových zpráv a poštovní pošty.

Jak mohou návštěvníci vašeho webu odvolat svůj souhlas?

Pokud si nepřejete, abychom již zpracovávali vaše údaje, kontaktujte nás na sobalova.irena@seznam.cz nebo nám pošlete dopis na adresu: Miroslav Sobala, V Loučkách 10, Prostějov, 796 04

Aktualizace zásad ochrany osobních údajů

Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli upravit, proto je prosím často kontrolujte. Změny a upřesnění vstoupí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webu. Pokud provedeme podstatné změny těchto zásad, upozorníme vás zde, že byly aktualizovány, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud existují, používáme a/nebo zveřejňujeme to. 

Dotazy a vaše kontaktní údaje

Pokud byste chtěli: získat přístup, opravit, upravit nebo odstranit jakékoli osobní údaje, které o vás máme, kontaktujte nás na sobalova.irena@seznam.cz nebo nám pošlete dopis na adresu: Miroslav Sobala, V Loučkách 10, Prostějov, 796 04

bottom of page